Strona wykorzystuje pliki cookies jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Turnusy, obozy, wyjazdy

 

Budowanie sprawnego narządu ruchu możliwe jest wyłącznie poprzez nauczanie różnorodnych form ruchu. W związku z tym, od lat organizujemy obozy fizjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży, podczas których proponujemy aktywny wypoczynek. Możemy w ten sposób efektywnie zadbać o higienę narządu ruchu, a w przypadkach jego dysfunkcji, traktujemy zajęcia ruchowe jako lecznicze.

Nasza oferta zawsze wypełniona jest atrakcyjnymi i modnymi formami aktywności ruchowej. W minionych latach mogliście Państwo spróbować z nami profesjonalnej nauki i doskonalenia jazdy konnej, Nordic Walking, gimnastyki Tai-Chi, tańca towarzyskiego, warsztatów pantomimy, nauki i doskonalenia umiejętności pływania i wielu innych.

Nie zapominamy, by w trakcie wyjazdów nie brakowało również świetnej zabawy. Na obozach młodzieżowych są to na przykład: szkolenia żeglarskie z możliwością uzyskania patentu żeglarza lub sternika, szkolenia windsurfingowe, grafitti, wycieczki rowerowe, zabawy na ścianie wspinaczkowej, lodowisku itp. Zimą tego roku proponujemy warsztaty orgiami, kurs najmodniejszych tańców latynoamerykańskich - salsy. Każdy zimowy wyjazd uzupełniony jest jazdą na nartach i snowboardzie w grupach o różnym stopniu umiejętności, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów.

Naszym turnusom, organizowanym w najlepszych polskich ośrodkach sanatoryjnych, towarzyszą zabiegi fizykoterapeutyczne dobierane indywidualnie w celu wspomagania kompleksowego leczenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą wyjazdową przedstawioną poniżej i przekonania się, co mamy do zaproponowania w najbliższym czasie.

Zakład rehabilitacji

dj-wedding-01

Zabiegi

mobilizacji i manipulacji stawów kręgosłupa

dj-wedding-01

Rehabilitacja pourazowa

oraz po unieruchomieniu w gipsie

Zakład rekreacji ruchowej

dj-wedding-01

Korekcja wad postawy

u dzieci i młodzieży

dj-wedding-01

Gimnastyka

rehabilitacyjna i rekreacyjna

Odział w Świerklanach

dj-wedding-01

           Ferie, obozy, wyjazdy

Kontakt

JM-Wedding01
poniedziałek-sobota
Zadzwoń:
602 49 55 50
603 78 82 61

 
JM-Wedding01
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.